Hej, dziś znów coś dla nie-vip. Przejdziemy się dziś do kliniki piękna i zrobimy pięknął twarz dla nie-vip. Włączcie MSP i róbcie to co ja będę Wam pokazywać! To do dzieła!
A skórę wybrałam taką:
Moje życie na MSP
czwartek, 20 czerwca 2013
poniedziałek, 17 czerwca 2013
Super, ok, fu ( klinika piękna )
W dzisiejszym poście pokaże Wam co w klinice piękna można ładnego kupić. Przyznam, że się trochę zawiodłam na tych co zrobili te różne rzeczy w klinice:(. Niektóre jednak rzeczy są przecudne, te będą zaznaczone czerwonym serduszkiem, te troszkę gorsze zielonym kółkiem, a te blee będą na czerwono przekreślone.
A teraz kolory skóry. Nie ma tych dla vip, bo miałam problem z zaznaczeniem.
Ciekawe, jakie zrobią kolejne nowe rzeczy do kliniki piękna? Oby były ładne i pewnie byście chcieli nie dla vip.
A teraz kolory skóry. Nie ma tych dla vip, bo miałam problem z zaznaczeniem.
Ciekawe, jakie zrobią kolejne nowe rzeczy do kliniki piękna? Oby były ładne i pewnie byście chcieli nie dla vip.
czwartek, 13 czerwca 2013
Udało mi się przeprowadzić wywiad z Arli:)
Dnia 13 .06.13 przeprowadziłam wywiad z Arli, ciężko było, ale się udało. A oto on:
- Skąd się dowiedziałaś o MSP?
- Od mojej przyjaciółki z klasy.
- Ile grasz w MSP?
- Razem już ponad 2 lata, ale Arli istnieje dokładnie od 30 lipca 2012 roku.
- Lubisz swoich znajomych w tej grze?
- Oczywiście. Niektórzy są prawie jak rodzina.
- Czy ta gra jest dla Cb ważna? Jeśli tak, to dlaczego?
- Hmm, trudne pytanie. Na pewno poznałam tu wiele wartościowych osób i za to cenię tą grę, Z drugiej strony też dlatego, że można robić tu filmy, bardzo to lubię. Ale czy ważna, to chyba nie... ale na pewno interesująca.
- Ok, czy robienie filmów sprawia Ci przjemność?
- Tak. Rozwijam przy tym moją wyobraźnię.
- Gdybyś mogła coś zmienić na MSP, co byłoby pierwsze?
- Dodałabym możliwość przesyłania starcoins. A tak to nie wiem co jeszcze. Może dodałabym więcej leveli.
- Jak masz na imię w realu?
- Julia.
- Czy masz swojego bloga?
- Nie. Miałam, ale przestałam go prowadzić.
- Aha, bardzo dziękuje Ci za wywiad.
- Skąd się dowiedziałaś o MSP?
- Od mojej przyjaciółki z klasy.
- Ile grasz w MSP?
- Razem już ponad 2 lata, ale Arli istnieje dokładnie od 30 lipca 2012 roku.
- Lubisz swoich znajomych w tej grze?
- Oczywiście. Niektórzy są prawie jak rodzina.
- Czy ta gra jest dla Cb ważna? Jeśli tak, to dlaczego?
- Hmm, trudne pytanie. Na pewno poznałam tu wiele wartościowych osób i za to cenię tą grę, Z drugiej strony też dlatego, że można robić tu filmy, bardzo to lubię. Ale czy ważna, to chyba nie... ale na pewno interesująca.
- Ok, czy robienie filmów sprawia Ci przjemność?
- Tak. Rozwijam przy tym moją wyobraźnię.
- Gdybyś mogła coś zmienić na MSP, co byłoby pierwsze?
- Dodałabym możliwość przesyłania starcoins. A tak to nie wiem co jeszcze. Może dodałabym więcej leveli.
- Jak masz na imię w realu?
- Julia.
- Czy masz swojego bloga?
- Nie. Miałam, ale przestałam go prowadzić.
- Aha, bardzo dziękuje Ci za wywiad.
Stroje dla nie-vip
W tym poście tak jak mówiłam będą super stroje dla nie-vip. Nie każdego na vipa stać lub po prostu mu rodzice nie pozwalaj, a oni chyba też muszą ładnie wyglądać no nie?
A oto one:
środa, 12 czerwca 2013
Super stroje dla vipów
Ten post jest szczególnie dla vipów, pokaże Wam super stroje dla vip. Myślę, że się Wam spodobają☺☻
A oto one:

Wiem, nie wszystko jest dla vipów, ale z dodatkami nie dla vip też jest ładnie.
W następnym poście: Super stroje dla tych co nie są vipami
Jak się zmienia szablon?
To jest mój 2 post i jeszcze się uczę, nie wiem jak zrobić tło np z postaciami z MovieStarPlanet, proszę o pomoc. Próbowałam wyszukać tej wiadomości w necie, ale niestety straciłam tylko czas. A i jeszcze 1, wiecie gdzie się znajduje napis "projekt"? Jeżeli tak, to napiszcie w komie, bardzo Was proszę. Jak już będę wiedzieć to zmienię szablon na np moją postać z MSP. Bardzo dziękuje za przeczytanie mojego bloga (mam nadzieje, że go czytacie)
wtorek, 11 czerwca 2013
Moj pierwszy post.
Hej, nazywam się Karolina, na MSP jestem karolinkasal. Postanowiłam zacząć pisać bloga, ponieważ chciałam zobaczyć jak to jest gdy się go pisze. Mój blog będzie o MSP, będzie pisać w nim np jakie są nowe ciuchy, rzeczy, o czym się często mówi, może będą jakieś wywiady ze sławnymi MovieStar, ładne stroje dla vip i nie vip, jak wyglądać na vipa oraz różne inne. Bardzo by było mi miło gdy byście mi pisali komentarze. Chętnie zapoznam się z Waszymi opiniami.Życzę miłego czytania mojego bloga☺☻.
Oto kilka moich fotek:
Oto kilka moich fotek:
Subskrybuj:
Posty (Atom)


















