Dnia 13 .06.13 przeprowadziłam wywiad z Arli, ciężko było, ale się udało. A oto on:
- Skąd się dowiedziałaś o MSP?
- Od mojej przyjaciółki z klasy.
- Ile grasz w MSP?
- Razem już ponad 2 lata, ale Arli istnieje dokładnie od 30 lipca 2012 roku.
- Lubisz swoich znajomych w tej grze?
- Oczywiście. Niektórzy są prawie jak rodzina.
- Czy ta gra jest dla Cb ważna? Jeśli tak, to dlaczego?
- Hmm, trudne pytanie. Na pewno poznałam tu wiele wartościowych osób i za to cenię tą grę, Z drugiej strony też dlatego, że można robić tu filmy, bardzo to lubię. Ale czy ważna, to chyba nie... ale na pewno interesująca.
- Ok, czy robienie filmów sprawia Ci przjemność?
- Tak. Rozwijam przy tym moją wyobraźnię.
- Gdybyś mogła coś zmienić na MSP, co byłoby pierwsze?
- Dodałabym możliwość przesyłania starcoins. A tak to nie wiem co jeszcze. Może dodałabym więcej leveli.
- Jak masz na imię w realu?
- Julia.
- Czy masz swojego bloga?
- Nie. Miałam, ale przestałam go prowadzić.
- Aha, bardzo dziękuje Ci za wywiad.

zaproś do znaj bo jesteś super nazywam się ARLI << ,pomiędzy imieniem a tym<<
OdpowiedzUsuńspace . thx bay jesteś super