Moje życie na MSP
czwartek, 13 czerwca 2013
Stroje dla nie-vip
W tym poście tak jak mówiłam będą super stroje dla nie-vip. Nie każdego na vipa stać lub po prostu mu rodzice nie pozwalaj, a oni chyba też muszą ładnie wyglądać no nie?
A oto one:
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz