W dzisiejszym poście pokaże Wam co w klinice piękna można ładnego kupić. Przyznam, że się trochę zawiodłam na tych co zrobili te różne rzeczy w klinice:(. Niektóre jednak rzeczy są przecudne, te będą zaznaczone czerwonym serduszkiem, te troszkę gorsze zielonym kółkiem, a te blee będą na czerwono przekreślone.
A teraz kolory skóry. Nie ma tych dla vip, bo miałam problem z zaznaczeniem.
Ciekawe, jakie zrobią kolejne nowe rzeczy do kliniki piękna? Oby były ładne i pewnie byście chcieli nie dla vip.





Brak komentarzy:
Prześlij komentarz