Moje życie na MSP
czwartek, 20 czerwca 2013
Wyglądam jak vip, chociaż nim nie jestem!
Hej, dziś znów coś dla nie-vip. Przejdziemy się dziś do kliniki piękna i zrobimy pięknął twarz dla nie-vip. Włączcie MSP i róbcie to co ja będę Wam pokazywać! To do dzieła!
A skórę wybrałam taką:
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz