czwartek, 20 czerwca 2013

Wyglądam jak vip, chociaż nim nie jestem!

Hej, dziś znów coś dla nie-vip. Przejdziemy się dziś do kliniki piękna i zrobimy pięknął twarz dla nie-vip. Włączcie MSP i róbcie to co ja będę Wam pokazywać! To do dzieła!





A skórę wybrałam taką:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz