To jest mój 2 post i jeszcze się uczę, nie wiem jak zrobić tło np z postaciami z MovieStarPlanet, proszę o pomoc. Próbowałam wyszukać tej wiadomości w necie, ale niestety straciłam tylko czas. A i jeszcze 1, wiecie gdzie się znajduje napis "projekt"? Jeżeli tak, to napiszcie w komie, bardzo Was proszę. Jak już będę wiedzieć to zmienię szablon na np moją postać z MSP. Bardzo dziękuje za przeczytanie mojego bloga (mam nadzieje, że go czytacie)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz